ProGamers | Televizní přenosy a videokonference

E-mail: dan(at)progamers.cz Telefon: +420 245 006 118

Televizní přenosy a videokonference

Televizní přenosy a videokonference

Nabízíme multimediální přenos videa a zvuku na internetu – web streaming. Ve vlastním televizním studiu zajišťujeme internetové vysílání tam, kam je potřeba. Celý proces probíhá skrze Flash přehrávač, který umístíme na požadovaný web. Samozřejmě se ale nevěnujeme pouze on-line vysílání ze studia. Naopak jsme díky nejmodernější kvalitě našeho technického vybavení schopni zajistit živý přenos z různých akcí a následně dodat i jejich záznam nebo podle požadavků zákazníka natočit reklamní či virální spot.

 

 

 

Nabízíme:

  • Web streaming - živé či připravené přenosy
  • Tvorbu videí dle požadavků klienta

Web streaming

Díky web streamingu jste schopni z jednoho místa oslovit neomezený počet osob na internetu či intranetu (přenos je možno omezit pouze na oprávněné uživatele), a to buď přímo z on-line přenosu nebo off-line předem připraveného. Danou akci pro vás samozřejmě zaznamenáme, případně i upravíme dle vašich požadavků, aby si ji vaši klienti mohli přehrát zpětně.

Kromě toho, že pro vás zajistíme televizní studio, můžeme vytvořit také speciální stránku, na níž bude vysílání (například TV Workshop) probíhat. Na ní lze v případě zájmu dodat chat, aby diváci vašeho přenosu mohli okamžitě reagovat na vaše podněty a zapojili se aktivně do diskuze. Při dodání kontaktů v předstihu jsme schopni poskytnout i pozvánky formou mailingu.

Při využití web streamingu nešetříte pouze peníze za pronájem sálu s audiovizuální technikou, catering, ale i čas váš a vašeho zákazníka - odpadají totiž složité přesuny osob napříč republikou na jedno místo. Veškeré detaily o sledovanosti si navíc můžete zpětně promítnout.

Jak lze web streaming využít?

  • Prezentace vašeho produktu, služby či řešení
  • Workshopy a různá školení
  • Tiskové konference, rozhovory se zajímavými lidmi
  • Odborné konference, panelové diskuze
  • Soutěže, hry, sport, hudba

Výroba virálních a dalších videí

Kromě zmíněného streamingu je možno naše technické zařízení, případně samo studio, využít také k natáčení nejrůznějších reklamních, virálních či čistě zábavných videospotů. Mimo to, že vám s výrobou videa dle vašich požadavků pomůžeme, ho i zpracujeme, sestříháme a v případě zájmu graficky upravíme.

Scroll to Top